антикорупція

Антикорупційне бюро почало тестувати потенційних детективів. З 2 тисяч претендентів на роботу в новому відомстві візьмуть лише 242. Конкурс дуже серйозний, тестування складне, працюватимуть тут тільки найкращі.

На перший день тестів зареєстровані рівно 200 осіб.

Стати детективом антикорупційного бюро можуть лише особи, які принаймні два роки працювали у юридичній сфері. Тестування розділене на 4 етапи. На першому етапі перевіряють знання законодавства України. Щоб пройти далі потрібно відповісти правильно мінімум на 70 питань зі 100. Далі протестують загальні здібності кандидатів та перевірять на детекторі брехні. А на фініші — співбесіда з конкурсною комісією. На складання першого тесту конкурсантам дали півтори години.

Конкурс на посаду детектива-антикорупціонера дуже серйозний, розповідає директор Національно антикорупційного бюро. З 2 тисяч претендентів візьмуть лише кожного десятого.

Перші детективи, які боротимуться з корупцією, вийдуть на роботу вже у жовтні цього року. Щасливчиків чекає зарплатня в 30 тисяч гривень та шанс змінити країну на краще.

24 канал