У четвер, 14 вересня, група невідомих намагалася захопити спортивний комплекс "Схід" у Дарницькому районі Києва, передає Корупція.Інфо.

Популярне: Невимовний біль… На Львівщині поховали відомого ветерана АТО, який наклав на себе руки. Причина наводить жах

Про це повідомляється на сторінці СК у Facebook.

Зазначається, що загарбники зайшли в приміщення спортклубу вночі і встановили на вікна решітки. Однак пізніше спортсмени, які тренуються у "Сході", разом з активістами змогли прогнати невідомих.

Під час сутички один зі спортсменів отримав ножове поранення, після чого був госпіталізований.

Як пізніше пояснили в поліції, за попередньою інформацією, конфлікт виник між людьми, які претендують на будівлю: новий власник (орендар) з групою підтримки зайняв приміщення, вранці між ними і людьми, які там займалися, виник конфлікт, а потім – бійка.


"У результаті, за словами свідків, кілька людей отримали ножові поранення (але тільки один потерпілий перебував на місці, решта – втекли), ще у одного – з травматичної зброї, у решти – травми тіла. Інформація про потерпілих уточнюється", – сказано в повідомленні.

Правоохоронці зазначили, що людина, яка, ймовірно, поранила людей ножем, теж отримала тілесні ушкодження, тому його доставлять в поліцію після надання меддопомоги. Ніж був вилучений і відправлений на експертизу.


"Всіх учасників конфлікту, які знаходяться на місці, доставлять у поліцейське управління для дачі пояснень, тих, хто втік розшукують. Після проведення першочергової перевірки їхні дії будуть кваліфіковані згідно з нормами адміністративного або кримінального права. Крім того, правоохоронці встановлюють особи власників спортклубу і перевірять документи, надані людьми, які зайняли приміщення вночі", – сказано в повідомленні.

Спорткомплекс "Схід" належав збанкрутілому в 1997 році ВО "Київський радіозавод". Під час ліквідаційної процедури в 2016 році його продали ТОВ "Енергетична компанія "Герекс". Однак продаж зараз оскаржують у судах через порушення.

Активісти, в свою чергу, домагаються передачі комплексу в комунальну власність.