Верховна Рада за підтримки президента повинна негайно скасувати закон про надання e-декларацій громадськими активістами, передає Корупція.Інфо

Про це написав лідер “Океану Ельзи” Святослав Вакарчук у Twitter.

За його словами, закон про надання e-декларацій громадськими активістами є несправедливим і цинічним.

“Саме ці активісти викривають зухвале розкішне життя деяких політиків, що навіть не соромляться жити невідповідно до власних офіційних доходів. Такий закон виглядає як звичайна помста цих політиків незалежним від них представникам громадянського суспільства”, – заявив Вакарчук.

Він нагадав обіцянку Порошенка про те, що закон буде скасовано. Тож Верховній Раді випала нагода продемонструвати – чи поважає вона громадянське суспільство та український народ.

«Панове народні депутати! Вирішіть з ким ви: з купкою корупціонерів-“рєшал”, чи з українським народом. І пам’ятайте – вашої позиції люди не забудуть. Тож прийміть державницьке рішення. Клітка, в яку намагаються загнати громадянське суспільство, повинна бути знищена», – наголосив музикант.

Нагадаємо, заступник глави Адміністрації президента України Дмитро Шимків заявив, що депутати Верховної Ради поставили Україну під загрозу міжнародної ганьби. Справа в тому, що в нардепів залишився один тиждень для скасування електронних декларацій для антикорупційних активістів і вирішення проблем електронного декларування наглядових рад державних підприємств і нерезидентів/іноземців.

“Реально – це тільки два дні на наступному тижні. Альтернатива – ганьба країни в міжнародному середовищі з 1 квітня. Сумно і прикро це”, – заявив Шимків.

Зазначимо, що 23 березня 2017 року парламент вніс зміни в ст. 3 закону “Про запобігання корупції” . Президентський законопроект підтримали 268 народних депутатів.

Зокрема, закон зобов’язував подавати е-декларації представників антикорупційних організацій. 

 

Джерело: Politeka

Популярне: "Готові злітати вертольоти й бомбити Верховну Раду…": Савченко зробила чергову різку заяву