Україна не отримає новий уряд до Дня незалежності.

Про це в відео-інтерв’ю заявив політолог, голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко.

За його словами, після виборів перед новим парламентом постане чимало завдань, починаючи від вивчення основ депутатської діяльності і завершуючи формуванням коаліції. До того ж, кілька тижнів піде на елементарну реєстрацію депутатів в ЦВК.

"В найкращому випадку нова Верховна рада зможе зібратися наприкінці серпня, а якщо виходити з традиційного графіку – на початку вересня. Коаліцію сформують швидко, розподілять повноваження. Формування нового уряду відбудеться одразу після цього", – говорить Фесенко.

Також експерт зазначив, що і новий прем’єр, і новий голова Верховної Ради будуть з партії "Слуга народу". Якщо говорити про голову Верховної Ради, то скоріш за все це буде Дмитро Разумков, вважає політолог.

"Головна інтрига буде в тому, хто буде другим заступником голови ВР. Традиційно – це представник опозиції. А у нас зараз з опозицією буде дуже специфічна ситуація, на одному фланзі буде партія Медведчука, на іншому – партія Петра Порошенка", – зауважив Фесенко.

Відзначимо, що за словами політолога партії попереднього президента Петра Порошенка "Європейська солідарність" політсила нинішнього глави держави "Слуга народу" не бачить із собою в коаліції, тому вона, імовірно, опиниться в опозиції, як і "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука.