Український юрист і блогер Михайло Шнайдер відомий своїми критичними публікаціями в соціальній мережі Facebook. Зокрема, блогер обгрунтовано критикує уряд і всю владну верхівку країни. Цього разу блогер написав пост про лідера Радикальної партії України Олега Ляшка.

За твердженням пана Шнайдера, народний депутат-радикал кілька днів тому став рівно на 16 мільйонів гривень багатшими. Так, за даними юриста, тепер Ляшко перетворився з мільйонера в олігарха-мультимільйонера.

"Давайте привітаємо Олега Ляшка. Кілька днів тому він став рівно на 16 мільйонів гривень багатшими. Олег Валерійович отримав такий фантастичний дохід від продажу нерухомості своєму товаришеві, регіоналу і соратнику Ахметова, Олександру Риженкову. Ось так Ляшко з простого мільйонера перетворився на справжнього олігарха-мультимільйонера.

На даний момент у нього близько 80 мільйонів гривень, будинок площею 357,1 м² в Козині Київської області, шість земельних ділянок в Княжичах Київської області, квартира, офіс в центрі Києва, автомобіль Toyota Land Cruiser. А найцікавіше полягає в тому, що Олег Валерійович ні дня не працював у бізнесі. І вже більше 10 років є народним депутатом України, яким на законодавчому рівні заборонено займатися будь-якою підприємницькою діяльністю. Так звідки ж у верховного радикала з'явилися, такі казкові багатства?

Ось це дійсно загадка. Розгадку на яку знає будь-який розсудливий українець ", – написав Шнайдер.