У цьому році конкурс "Міс Україна" відзначає 25річчя. Однак, за ці роки переможниць, які отримали корону і визнання найкрасивішою в країні було набагато більше. Адже з 2006 паралельно проходить ще й відбір українки на "Міс Всесвіт". Правда, ніхто з наших красунь так і не виграв титул найкрасивішої на Землі. Тим не менш багато з них влаштували своє особисте життя. Ми згадали найяскравіших королев краси і дізналася, як склалася доля дівчат.
2
 
У 1997 році титул "Міс Україна" отримала блондинка Ксенія Кузьменко. З тих пір вона встигла двічі побувати заміжня і тричі стати мамою. Її перший чоловік зараз на слуху. Це нардеп Олександр Онищенко, який втік у Лондон від кримінальної відповідальності на батьківщині. У пари є спільний син підліткового віку. Другий чоловік Ксюші – соратник екс-мера Леоніда Черновецького. Молодому й амбітному Денису Бассу, який після роботи в Київраді переїхав до Москви і зайнявся бізнесом, красуня народила сина і дочку. Зараз Кузьменко світська левиця, пробує себе в якості дизайнера одягу і виховує діточок.
3
Ще одна володарка корони Леся Матвєєва (у дівоцтві), яка стала найкрасивішою у 2004 році, вийшла заміж за заможного забудовника і чиновника Лева Парцхаладзе. Він зараз працює першим заступником губернатора Київської області. У пари підростає дочка і син. Леся час від часу з'являється на телебаченні в якості ведучої, знімалася в кіно і серіалах, проте кар'єра актриси у неї не склалася. Іноді красуня проводить психологічні тренінги на тему сім'ї та шлюбу.

4

Найцнотливіша міс Ліка Роман (перемогла в 2007 році) до цих пір зберігає невинність і все ще не заміжня. Справа в тому, що Ліка відвідує протестантську церкву і пропагує утримання до шлюбу. Дівчина проповідує Євангеліє і веде просвітницьку роботу серед молоді з питань ВІЛ та Сніду.

5

Племінниця ще одного колишнього заступника мера Черновецького – Ірина Журавська зараз живе в Москві. Перемігши на конкурсі "Міс Україна – 2008" вона швидко знайшла вигідну партію. Її обранцем виявився красивий і успішний ресторатор Микола Тищенко. Однак шлюб двох українських селебрітіз був недовговічним, протрималися вони разом всього півтора року. Після цього Іра знайшла свою любов на чужині. Пару років тому модель вийшла заміж за російського бізнесмена Олега (прізвище обранця племінниця Віталія Журавського не афішує), переїхала на Рубльовку (елітний район Підмосков'я, як Конча-Заспа під Києвом), народила йому сина. Зараз вона в декреті, живе на дві країни: Росію і США.

6

Ще одна рублевська дружина – Інна Цимбалюк. У кучерики, яка носить титул "Міс Україна-Всесвіт 2006" аналогічна ситуація. Після того, як в Україні у дівчини не задалася кар'єру телеведучої, а лише час від часу були замовлення на проведення корпоративів та приватних вечірок, вона вирушила підкорювати Москву. Під час участі в одному музичному шоу вона подружила з співаком Олександром Буйновим. Той звів її зі своїм другом, російським бізнесменом Ігорем (рід діяльності та прізвище Інна приховує). Пара одружилася, завела дитину, Цимбалюк стала вхожа в світську тусовку Золотоверхої, проводить час в компанії Алли Пугачової, Валентина Юдашкіна та інших мастодонтів російської шоу-бізнесової еліти.

7

Нещодавно спливли подробиці особистого життя ще однієї міскитульчевській (отримала корону в 2009 році. Перша красуня є дружиною молдавського бізнесмена В'ячеслава Платона, якого за велику фінансову махінацію минулого тижня заарештували в Києві. Дівчина залишилася з немовлям на руках і тепер пише листи на захист чоловіка. Вона просить президента Порошенко не екстрадувати Платона. Крім цих турбот, Тульческая є працівником благодійного фонду.

8

У тому ж році на конкурсі "Міс Україна Всесвіт" перемогла золотокосої Христина КоцГотліб. Дівчина недовго пробула в групі "ВІА Гра", після чого і зовсім пропала з поля зору. Дівчина освоювала професію дизайнера одягу. Ймовірно, зараз цим і займається, але особливих висот у світі моди так і не досягла.

Джерело: Страна