Дівчину від сильного удару відкинуло на зелену зону.

Дівчину, яка постраждала у ДТП під Києвом і яка втратила в аварії матір, за словами медиків, у важкому стані .

Лікарі не дають жодних прогнозів. Медики зараз борються за її життя. Кажуть, шо у неї важкий також моральний стан. І це ускладнює її одужання.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.ua.

Відомо, що постраждалій дівчині 23 роки. Її звати Марина.

Дівчину від сильного удару відкинуло на зелену зону.

“Була прооперована, накладений на таз фіксуючий апарат для того, щоб стабілізувати стан і щоб в подальшому не було кровотечі. Вона маму бачила, після того, як їх збила машина. Мама лежала і вона (донька, – ред.) ще рачки на колінах до неї повзла. Вона все пам’ятає і тяжкий стрес у неї, дуже. Психіатр дивився і призначив лікування”, – каже головний лікар Броварської центральної районної лікарні Валентин Багнюк.

Також ми повідомляли, що поліцейський, який на смерть збив жінку й скалічив її доньку в Броварах на Київщині, – Михайло Лудченко.

Він син Лудченко Діани, працівниці Броварської міської ради та кандидатки в депутати. Про це у Facebook- спільноті повідомив користувач із ніком Per Valeri.

“П’яний виродок, що винен в смертельній ДТП – Лудченко Михайло Леонідович, син Лудченко Діани (кандидата в Броварську міську раду від команди діючого мера Ігоря Сапожка). Відмазувати будуть з усіх сил. Малюватимуть довідки про хворобу, ліпитимуть нісенітницю про те, що втратив свідомість”, – йдеться у іншому дописі.