Президент Петро Порошенко, який сьогодні виступатиме перед главами держав та урядів країн Євросоюзу з докладним аналізом становища на Донбасі, перед вильотом з Борисполя зумів таки домовитись про створення гуманітарного коридору для виведення з-під Іловайська українських військових-учасників АТО.

З ким саме домовлявся глава держави, прес-служба Петра Олексійовича не уточнює.


Про першу групу бійців, які вже дісталися на місце зустрічі з побратимами і не були обстріляні підступним ворогом, півгодини тому розповів в одній з соціальних мереж міністр внутрішніх справ Арсен Аваков:


«В опорний пункт висунутої на вістря бригади Нацгвардії у Комсомольському вийшли з оточення наші перші бійці Іловайського угруповання – 28 чоловік з батальйонів МВС «Миротворець» (14), «Херсон» (3) і «Дніпро-1» (11). З ними кілька людей зі складу батальйонів ТРО МО. Недаремно всю ніч тримали рубіж! Всього за ніч вийшли до наших позицій близько ста бійців (28 з добровольчих батальйонів тільки зараз і хлопці з МО). Це не та група, що тримала оборону під Червонопіллям – інша. Чекаємо решту хлопців! 


Семен Семенченко (командир батальйону «Донбас», який перебував у столичному шпиталі, бо був поранений у зоні АТО– авт.) не всидів – обколовся знеболюючими і «змився» з госпіталю. Доповідає з дороги. З командувачем Нацгвардії координує наші групи, що відходять».


Джерело: Гречка