Головні новини Львова
Подобається

З полону звільнено сімох львівських десантників (Відео)

29/10/2014     Автор: Яна Романська
З полону звільнено сімох львівських десантників (Відео)

Семеро військовослужбовців 80-ї аеромобільної бригади зі Львова та четверо волонтерів (одна з яких – правозахисниця з Криму) були обміняні сьогодні під містом Щастя на восьмеро полонених сепаратистів.

Про це з місця події повідомила сьогодні, 28 жовтня, кандидат у народні депутати від партії «Блок Петра Порошенка» Оксана Білозір.

За її словами, звільнено з полону військових: Савчука Юрія Григоровича, Литвина Я. Ю, Кузьмину Михайла Степановича, Чегина Н. М, Демиденка Андрія Юрійовича, Бойка А. А, Бондаренка Євгена Олександровича. Звільнені волонтери: Захаров Серій (Дніпропетровськ), Гайде Різаєва (правозахисниця, волонтер, член координаційної ради Майдану), Кононови Олександр і Вікторія (подружжя).

Також, за словами Оксани Білозір, вони передали на найбільш дальній блок-пост допомогу, яку збирали київські школярі (волонтерка Катерина): спальники, берці, теплий одяг, термобілизну, консерви та інше. Про це повідомляється у вівторок на сайті «Блоку Петра Порошенка».

Натомість у прес-центрі АТО, як інформував «ЩЛ», повідомили вчора:

«Семеро військовослужбовців Збройних Сил України, які сьогодні звільнені з полону, прибули до базового табору антитерористичної операції. Із втомленими, виснаженими, але щасливими бійцями нині працюють медичні працівники та психологи. Хлопці забезпечені всім необхідним, відвідали їдальню та лазню. Кожен з бійців вже повідомив своїм рідним про своє звільнення. Найближчим часом військовослужбовці повернуться до рідних домівок та своїх родин.

 

Джерело: Громадське телебачення