У лікарні перебувають 24 людини, в тому числі, одна дитина дев'яти років. Попередній діагноз – гострий гастроентероколіт середнього ступеня тяжкості.
 
У місті Могилів-Подільський Вінницької області 29 вересня зареєстровано спалах гострої кишкової інфекції після організації поминального обіду. Про це в понеділок, 1 жовтня, повідомляє прес-служба Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області. Поминальний обід відбувся 28 вересня, на ньому були присутні 64 людини.
 
Станом на 08:00 1 жовтня в окружний лікарні інтенсивного лікування м. Могилів-Подільський знаходяться 24 людини, в тому числі, одна дитина дев'яти років, з попереднім діагнозом "Гострий гастроентероколіт середнього ступеня тяжкості".

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня
 
Дитина захворіла після вживання страв (млинці з сиром і рулет курячий у клярі), принесених з обіду.
 
Після отримання інформації про перші випадки захворювання (29 вересня 2018 року о 15:30) фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області з виїздом на місце разом з фахівцями Могилів-Подільського міського управління та фахівцями ГУ Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України проведено епідеміологічне розслідування спалаху.
 
Як повідомили у відомстві, обід готували три працівники кафе і стороння особа, яка їм допомагала. У всіх працівників кафе в наявності особисті медичні книжки з пройденими медичними оглядами в липні 2018 року.
 
"Приміщення харчоблоку міститься в антисанітарному стані, в одному приміщенні поєднані "гарячий цех", цех холодних закусок і складське приміщення. Холодильного обладнання недостатньо, температурний контроль зберігання продуктів не проводиться, товарне сусідство в холодильнику не дотримується, добові проби відсутні. Устаткування, допоміжні столи та інвентар не мають маркування, містяться в антисанітарному стані. Порушено правила миття та дезінфекції посуду", – йдеться в повідомленні.