На Львівщині 10 осіб потрапили до лікарні після поминок.

Постраждалих госпіталізували, вони отруїлися стравами домашнього приготування.

На Львівщині 10 осіб отруїлися на поминках. Постраждалі звернулися за допомогою до Турківської ЦРЛ. У всіх пацієнтів виявили симптоми ентероколіту: підвищення температури, пронос, болі в животі, загальна слабкість. Відомо, що постраждалі 4 серпня вживали страви домашнього приготування на поминальному обіді в с. Шум’яч Турківського району. Про це повідомляє департамент цивільного захисту ЛОДА.

З числа потерпілих вісім госпіталізовані, один пацієнт лікується амбулаторно, і ще одного виписали наступного дня на його вимогу. У стаціонарі залишається 8 осіб. Стан усіх пацієнтів середньої тяжкості.

Нагадуємо, що недавно до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні в період з 30 по 31 липня звернулися 11 осіб, в тому числі одна дитина. Десять з них госпіталізовані, один знаходиться на амбулаторному лікуванні. Всі пацієнти святкували день народження і хрестини в ресторані, який розміщується в селі Сокільники, що за 8 км від Львова.

“Спільними симптомами всіх хворих є скарги на підвищення температури, слабкість, нудоту, блювоту, діарею. Стан постраждалих – середнього ступеня тяжкості. Відомо, що 27-28 липня вони були на банкетах в ресторанно-готельному комплексі “Княжий двір”, що в Пустомитівському районі”, – повідомляють у ГУ “Львівський ОЛЦ МОЗ України”.