Глава Міноборони Великобританії Бен Уоллес назвав президента РФ “вичерпаною силою у світі”. Він заявив, що з російською армією вже покінчено і Путін має це визнати. Про це повідомляє The Guardian.

“Що б не трапилося, президент Путін – це вичерпана сила у світі, і з ним покінчено, з його армією покінчено … і він повинен це визнати”, – сказав Уоллес.

Глава Міноборони Великої Британії також зазначив, що міжнародне співтовариство об’єдналося проти Путіна.

“Він (Путін – ред.) знаходиться в положенні, коли він принесе своєму народу величезні економічні труднощі”, – резюмував Уоллес.

Нагадаємо, від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну загальні бойові втрати особового складу ворожих військ перевищили 12 тисяч людей. Також було знищено 48 літаків та 80 вертольотів противника.

Все, російські війська остаточно вперлися у забудову і майже зупинилися. ЗСУ веде жорстокі бої на підступах до міст. Ми в обороні, вони наступають – стандартна математика «3 загиблих атакуючих на 1 оборонця» перетворюється десь на 5,5:1 на нашу користь в умовах деморалізації супротивника, проблемами з логістикою і відсутності у бурятів не тільки свідоцтва про освіту, а і нормальних мап місцевості.

Зараз завданням нашої армії є спокійна, системна робота зі знищення ворога. ЗСУ, НГУ, прикордонники, добровольці працюють як комбінат із виготовлення добрив. Нових військ росіяни не підтягують, бо їх нема, білоруси так і не дійшли, бо лячно, тож росіяни збирають все шо є, а ми розбираємо все шо у них є, пише Юрій Гудименко

Треба зрозуміти, що цей процес займе час, бо їх реально багато. Але тенденція давно зрозуміла. Наші необстріляні підрозділи вже обстріляні, уявний страх перед російською армією знищено сумськими трактористами, кадирівці помирають анітрохи не гірше за бурятів, тож наша армія тепер – це найстрашніший в світі інструмент війни.

Росія невиліковно хвора і зараз проходить всі класичні стадії:

1. Заперечення (у даному випадку вони не вірили у існування української нації, а потім – що ця сама нація роздає їм);

2. Гнів. Він виплеснувся на мирне населення ракетними ударами.

3. Торг. Відбувається зараз. Люди типу Путіна у перші часи війни із задоволенним виглядом розповідали про те, що зараз вони силою змінять владу в Україні, демілітарізують, роздерибанять і так далі. Весь цей брєд з риторики зник разом з розбитими колонами техніки. Зараз вони витягують з консервації Януковича, який ниє про те, що Зеленський має сам піти, бо як жеж так. Це торг. Кількість їхніх претензій буде зменшуватися щоденно, поки не сторгуємось на «дяденька, не бейте».

Пункти 4 (депресія) і 5 (прийняття) їх ще чекають.

Саме тому РФ розпочинає план Б.

Білоруський журналіст Антон Мотолько показав на відео рух військової техніки, яка може прямувати до України: комплекси “Точка-У”, ракети для ЗРК “Іскандер”, САУ “Нона-С”, ЗРК “Стріла-10”, бронетехніка.

За даними Мотолька, 7 березня до Білорусі привезли російські ракетні комплекси “Точка-У”. У понеділок вдень близько 30 тактичних ракетних комплексів “Точка-У” виїхали з військового аеродрому в Мачуліщах під Мінськом. На машинах не було ні номерів, ні умовних позначень. Дорогою на Бобруйск машини розділилися.

Вдень 8 березня на трасі з Мінська у бік Бобруйска було помічено колону КамАЗів ЗС РФ із позначками “V” Мотолько припускає, що у бік Бобруйска везуть нову партію ракет для ракетного комплексу “Іскандер”.

У колоні було 10 КамАЗів, у кожному по 2 ящики із ракетами для ЗРК “Іскандер”. З огляду на те, що вони рухаються з Мінська, можна припустити, що ящики не порожні, а отже, для системи “Іскандер” перевозиться щонайменше 20 ракет.

Південніше, у Гомелі, була помічена військова техніка, яка рухалася Речицьким проспектом у центр міста. На техніці було маркування “V”.

У Гомелі біля залізничної станції Гомель-Непарний було помічено ешелон із технікою Повітряно-десантних військ (ВДВ). На платформах можна побачити: БМД-4М, БТР-МД “Ракушка”, 120-мм самохідний міномет 2С9 “Нона-С”, рухомий пункт розвідки та управління вогнем 1В119 “Реостат”, кілька 9К35 “Стріла -10” – зенітно-ракетні комплекси для сухопутних військ.

На думку журналіста, якщо путінські війська починають залучати найманців, це говорить про те, що ситуація з особовим складом є плачевною, і охочих їхати воювати з українцями в лавах російської армії – все менше і менше.