Президент Володимир Зеленський заявив про неприпустимість порушення впроваджених урядом карантинних обмежень. Зокрема, на дії міського голови Запоріжжя вже відреагували співробітники СБУ та МВС. Напередодні мер вирішив не обмежувати у місті роботу громадського транспорту.

Про те, що такі дії не потрібно повторювати, Володимир Зеленський наголосив у своєму відеозверненні до українців 7 квітня.

“Хочу звернути увагу на ситуацію, коли мер Запоріжжя порушує постанову уряду і запускає в місті громадський транспорт. Ці дії вже отримали реакцію СБУ та МВС,” – зазначив президент.

Зеленський звернувся до мерів усіх українських міст та сільських голів. Він пояснив, що дуже важливо виконувати всі обмеження, пов’язані з протидією коронавірусу.

Нагадаємо, мер міста Володимир Буряк 5 квітня заявив, що весь громадський транспорт у місті виходитиме на маршрути. А додаткових обмежень через посилення карантину з 6 квітня не буде. Відповідну інформацію він поширив у фейсбуці.

За словами Буряка, він розуміє вимушеність заходів безпеки. Зокрема, щодо заборони роботи транспорту. Однак мер зазначив, що медикам, комунальникам, працівникам магазинів, аптек іншим категоріям людей, потрібно якось добиратися на роботу.

“Порадившись з юристами, я прийняв рішення – 6 квітня весь громадський транспорт виходить на маршрути,” – написав Буряк.

Він додав, що у транспорт пускатимуть тільки людей в масках або респіраторах. Мер також закликав містян не виходити з дому без крайньої потреби.