Екс-президент Петро Порошенко, який провів січневу відпустку на Галапагоських островах, травневі вихідні проведе на Кіпрі.

Про це з посиланням на джерела в спецслужбах повідомляє Telegram-канал “Вертикаль”.

Петро Порошенко і його дружина Марина вирушили на Кіпр у понеділок, 3 травня. Рейс №341 “Київ – Ларнака” вилетів з “Борисполя” о 10:25. Повідомляється, що відеозвернення з нагоди 8 травня Порошенко вже записав заздалегідь.

“Не виключено, що на Кіпрі Порошенко буде вирішувати фінансові справи. В Україні він бачить загрозу у справі Чауса і в розслідуванні після одкровень Гладковського-молодшого по оборонці”, – пише Telegram-канал.

Як стало відомо “Страні”, травневі свята на Кіпрі проведе і соратник Порошенка Сергій Березенко, заступник керівника центрального штабу “Європейської Солідарності” під час місцевих виборів в 2020 році. Він уже прилетів на острів разом з сім’єю.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, як Петро Порошенко на новорічні свята полетів в Еквадор і на Галапагоські острови. Така подорож не з дешевих, але одна з найбільш вражаючих з пропонованих туроператорами.

Напередодні Нового року екс-депутат Кременчуцької міської ради Дмитро Кавунник опублікував фото з літака, де він зустрів Порошенка.

“Летимо разом з Петром Порошенком! По суті, якщо відкинути всі понти – в життя усі рівні. При всьому моєму критичному ставленні до Петра Олексійовичуая вдячний йому за ті складні роки президентства”, – йдеться в публікації від 29 грудня.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.