Кабінет Міністрів найближчим часом збирається звільнити заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немілостівого. Раніше чиновника спіймали п’яним за кермом і він почав кидатися на поліцейських.

Таку заяву зробив український прем’єр Денис Шмигаль у фейсбуці. Як уточнив він, звільнення Немілостівого розглянуть на позачерговому засіданні уряду. Заплановано воно на ранок четверга, 21 січня.

Шмигаль наголосив, що питання заступника Уруського буде єдиним на порядку денному.

Я вже не раз казав: в нашому уряді немає недоторканих. Ще раз доведемо ці слова діями, – підкреслив прем’єр.

Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості є доволі молодим. Його створили в липні 2020 року. Тоді ж очільником відомства став вже екскерівник Держкосмосу Олег Уруський. А у серпні заступником останнього Кабмін призначив Немілостівого.

Нагадаємо, Заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості Віталія Немілостівого зупинили поліцейські за підозрою у водінні в нетверезому стані, він чинив їм опір.

Зйомку з нагрудної камери поліцейського опублікував сайт “Обозреватель”.

На відео відображено момент, як чоловік іде з ключами (очевидно, від авто) до співробітників Національної поліції. У цей момент коп, звертаючись до колеги, сказав: “Він синій наглухо”.

Заступник Уруського спробував віддати ключі патрульним і піти, але правоохоронець не давав йому цього зробити. Коли коп пішов за чоловіком і закликав його зупинитися, той сказав: “Я заступник міністра!”.

Між водієм і правоохоронцями сталася перепалка, під час якої Немілостівий кричав, щоб копи “прибрали руки”. На записі також є момент бійки між чиновником і патрульними.