Уже екс-президент України, 5-й глава держави Петро Порошенко прибув на інавгурацію новообраного президента України Володимира Зеленського в числі перших.

Під час прийняття присяги Володимиром Зеленським і під час промови нового глави держави сидів поруч із колишніми президентами Леонідом Кравчуком, Леонідом Кучмою та Віктором Ющенком.

Звичайно, що до колишнього очільника держави, якому довелось поступитись місцем своєму конкуренту на посаді президента, було приділено немало уваги зі сторони ЗМІ. Відеоператори  і фотожурналісти уважно слідкували за реакцією Порошенка і під час присяги і під час промови.

Відверто кажучи, виглядав Петро Порошенко досить дивно. Можливо не спав цілу ніч, насолоджуючись останніми моментами презедентства, або ж можливо був не дуже радий, що тепер звання президента носитиме Володимир Зеленський. 

В Мережі уже обговорюють вираз обличчя Порошенка під час промови Зеленського. На фото явно засмучений Порошенко сидить ніби води в рот набрав. Ну просто дуже промовисте фото, яке демнострує ставлення усієї старої влади до нового президента. Не дуже вони раді.

"У тебе сумне обличчя, тобі грошей ніхто не дасть, А чого всі такі сумні?, Порошенко виглядає як зав'ялий помідор, З такою ненавистю дивиться на Зе", – пишуть в мережі українці.

Також в Мережу потрапило і інше фото, на якому Порошенко стоячи аплодує Зеленському і навіть усміхається. Хоча помітно, що усмішка не природня і не щира. Прийшлось багато зусиль прикласти, щоб видавити її з себе.