На Львівщині в Городоцькому районі в селі Суховоля сталася трагедія – з вини начальника "Львівської дистанції водопостачання"  Євгена Угрина у каналізаційному люці загинуло двоє осіб. 

965366059

Про це повідомляє Корупція Інфо з посиланням на допис Ігора Зінкевича у соцмережі "Facebook".

У каналізаційний люк спустились двоє працівників, які загинули на місці в середу, 16 вересня. Одному із загиблих 57 років, іншому – від 28 до 32.

"Ситуація така: начальник Угрин (чи Огрін) Євген (ГеннадіЙ) Йосипович "Львівської дистанції водопостачання" відокремленого підрозділу "Львівської залізниці" під час робочого дня 16.09.2015 забрав працівників та обладнання (машини і т.д.) на свою нерухомість (дачу-будинок с. Суховоля – де саме і відбулась трагедія) та примусово заставив лізти в каналізаційну отвір для робіт там (без дотримання технік безпеки, та необхідного обладнання для безпечних робіт), погрожуючи тим, що звільнить або знімуть зарплату (таке відбувалось неодноразово, зі слів свідків та особисто загиблого)", – повідомляє племінниця одного із загиблих.

На територію де сталась трагедія родичів не пустили. Сам начальник потрапив до реанімації із сердечним приступом.

В офісі самого підрозділу ніякої інформації надавати не хотіли, тільки коли почули про ТВ – трішки пішли на контакт.

Повідомляється. що декілька років тому вже була подібна ситуація – з травмою ноги, також відправили на роботу та заставили працювати без забезпечення належним чином безпеки життя та здоров'я працівників, за що і отримав умовний термін попередній начальник Ткачук (який наразі являється головним інженером у підприємстві "Львівська дистанція водопостачання").