Народний депутат від "Самопомочі" Семен Семенченко заявив, що організатори акції 17 жовтня повернуть в Україну практику каторжних робота для бізнесмена Ріната Ахметова, передає Корупція.Інфо

Популярне: “В першу чергу відрубати руку собі…”: Тимошенко різко висловилась в адресу Порошенко

"На телеканалі Ахметова ТРК" Україна "цілий день істерика. Дискредитація 17 жовтня і її організаторів йде повним ходом. Я хочу заспокоїти Ахметова та інших представників вищого злодійського співтовариства. Ви – виживете. Вас ніхто не розстріляє і не повісить. Можете видихнути. Ми просто повернемо каторжні роботи ", – написав він.

Нардеп додав, що каторжники будуватимуть в Україні дороги.

"У кожного з вас буде можливість з ядром на нозі будувати дорогу Миколаїв – Кіровоград. Ну або якусь іншу дорогу. Вони так довго розкрадалися вашими колегами, що вам вистачить відновлювати і відновлювати. Все буде гуманно і добре. Вас навіть будуть годувати три рази в день. Не хвилюйтеся! " – заявив Семенченко.

Нагааємо, 20 вересня на Майдані Незалежності в Києві оголосили про початок мобілізації на всеукраїнську акцію на підтримку масштабної політичної реформи.

У підготовці акції взяли участь партія "Рух Нових сил", ВО "Свобода", "Самопоміч", "Громадянська позиція", "ДемАльянс", "Національний корпус", "Альтернатива", руху "Чесно", "Хвиля", "Автомайдан", "Антикорупційний штаб", "Ініціатива реальних дій","Реанімаційний пакет реформ", "Центр протидії корупції".

Вимоги протестувальників – прийняти закони про обмеження депутатської недоторканності (№6773), про антикорупційний суд (№6011) і нові виборчі правила(№1068-2).