Іржаві ділянки Керченського мосту вдалося сфотографувати, видно, як дітище Путіна просідає з кожним місяцем

Відповідні фото опублікувала в мережі блогер RoksolanaToday & Крим.

“Влуч у хвіртку (Керченський міст ). Тільки гондоли і гондольєри скоро будуть протискуватися сюди. Висота, просідання, замулювання…”, – зазначила автор.

Активістка показала свіжі фотографії моста, які були зроблені в мережі. На них зображено іржаве залізо.

Також повідомлялося, шо відкриття залізниці по переправі через Керченську протоку зовсім не надихає кримчан. Жителі півострова вкрай різко висловлюються про Кримському мосту і бояться запуску по ньому поїздів.

Жвава дискусія розгорілася в співтоваристві “Євпаторія підслухано і підглянуто” в соціальній мережі. Днями в пабліку розмістили повідомлення про швидкий запуск залізничної частини Кримського моста.

Городяни віднеслися до цієї новини без ентузіазму і почали висловлювати негативні думки про переправу і її вплив на життя півострова. 

“Уже страшно! Від автомоста стало тільки гірше! Чекаємо жд”, – написала користувач Тетяна К.

У свою чергу, Юлія Л. заявила, що по Кримському мосту “взагалі страшно пересуватися”. Сумніви в користі переправи висловили й інші користувачі. 

“Ж / д сполучення пустять – заживемо! Відразу продукти подешевшають”, – залишив іронічний коментар користувач. 

Відзначимо, що ідея Росії з будівництвом Керченського мосту приречена на провал.

Після повернення Криму до складу України побудований окупантами Керченський міст доведеться знести.

Про це жителів РФ попередив Костянтин Боровий. “Виникнуть серйозні проблеми відразу після повернення Криму Україні. У людей є документи, які підтверджують те, що вони купили землю, будівельні матеріали, але вони не розуміють, що все це крадене. 

Україні, до речі, було б правильно почати роз’яснювати ці питання. Керченський міст – це хороший привід почати таку роз’яснювальну роботу: що крадене не просто доведеться віддати, але і доведеться нести відповідальність за його скупку”, – заявив він.

Боровий висловив упевненість в тому, що цей міст не стане перешкодою для повернення Криму-  Україні.

“Це будівництво є незаконним, тому що здійснювалося на території України і без узгодження з Україною. Так що РФ заплатить ще й за знесення цього моста”, – пояснив Боровий.