Екс-президент Петро Порошенко, члени і керівники його парламентської фракції, зважилися на чергову хитрість.

Блогер і кандидат в депутати Максим Бужанський повідомив про це на своїй сторінці в Facebook.

Що мені дійсно подобається, так це громадяни, які навесні дуже переживали за чесні вибори. Вони дуже страждали побоюючись, що хтось не дасть Петру Олексійовичу набрати свої 23%.

«Або скільки у нього там було, 23,4? Не хочу образити цього потужного старого, батька церковного та інших гуманітарних розколів. Громадяни переживали, Верховний заспокоював їх, як міг, акуратно скуповуючи уздовж і поперек все, що мало хоч якесь відношення до виборів. З цією купою покупок і полетів в тінь Голоса, а громадяни, які хотіли чесних виборів, мовчать чомусь. Думаю бажають, але не зізнаються», – пише блогер.

На його думку, соратники Петра Олексійовича, члени і керівники його парламентської фракції, зайнялися якоюсь дикою єрессю і штампують двійників:

«Ні, я навіть не про технічних кандидатів, коли який-небудь юнак з палаючими очима раптом прокидається, кидається до вікна, вдаряється об скло і розуміє – треба йти на округ. Я про акуратно підібраних тезок, у яких прізвище та ім’я збігаються з ім’ям одного з рейтингових кандидатів на окрузі, а отчество- на одну букву вище в алфавіті. Або про масове клонування бренду партії “Слуга Народу”. Член правління ТОВ Слуга Народу, співголова ГО Слуга Народу, старший механізатор в профспілці доярок Слуга Народу», – стверджує Бужанський.