Незадовго до вбивства чоловік планував покінчити з собою

У Сумській області в місті Конотоп 63-річний чоловік вбив власного сина, якого запідозрив у крадіжці 300 гривень. Як повідомив речник Генеральної прокуратури Андрій Лисенко у своєму Facebook у понеділок, 4 березня, пенсіонера засудили до 8 років тюрми – його визнали винним за ч. 1 ст. 115 (умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині) Кримінального кодексу.

Зазначається, що на рішення суду вплинули свідчення дружини злочинця. Жінка розповіла, що він завжди був вкрай вимогливий до сина.

Між тим у сина були проблеми з наркотиками. Він не працював, стояв на обліку в наркодиспансері та неодноразово потрапляв у поле зору правоохоронців.

Трагедія сталася ще минулого літа – 28 липня 2018 року батько не дорахувався 300 гривень, і запідозрив у крадіжці свого сина. Пенсіонер схопив кухонний ніж і наніс йому два удари в шию. Потерпілий помер на місці.

За словами прокурорки Конотопської місцевої прокуратури Юлії Волосюк, відносини між батьком і сином вже тривалий час були непрості.

Повідомляється також, що пенсіонер планував покінчити життя самогубством.

Експертиза показала, що обвинувачений є осудним – в момент вчинення злочину він усвідомлював свої дії та міг керувати ними.