Потерпілі у справі про смертельну аварію в Харкові на Сумській мають  намір звернутися до президента України Володимира Зеленського з проханням не допустити безкарності для засуджених Олени Зайцевої Геннадія Дронова.

Про це повідомила в Facebook журналістка Тетяна Доцяк. За її словами, главу держави попросять тримати суд на особистому контролі.

Так, Доцяк звернула увагу на те, що обидва фігуранти справи отримали максимальне покарання, однак вирок не вступив в силу.

"Геннадій Дронов свою провину не визнав тоді, не визнає і зараз. І просить звільнити його від покарання. Олена Зайцева вину визнавала, зі слідством співпрацював і навіть хотіла відшкодувати збитки потерпілим. Але, як виявилося, лише на словах – постраждалі впевнені – визнання провини – було тільки стратегією адвоката, щоб уникнути відповідальності. стратегія, яка завдяки на контролі суспільства, не спрацювала ", – зазначила вона.

За словами Доцяк, потерпілі впевнені, що Зайцева змінює тактику, оскільки в апеляційній скарзі написала, що головна вина лежить не на ній, а на Дронову, і вже з четвертим адвокатом подала апеляційну скаргу, в якій просить застосувати до неї мінімальне покарання – 5 років з відстрочкою покарання, тобто, "умовно".

"Умовно" за шалену швидкість, "опіати", за те, що навіть не гальмувала, щоб уникнути зіткнення. За 6 загиблих і 6 постраждалих. За скалічені долі тих, хто вижив і родичів загиблих. Це обурює найбільше ", – підкреслила журналістка.

Доцяк також анонсувала прес-конференцію потерпілих, яка відбудеться 4 липня в медіа-центрі "Накипіло" на площі Свободи 7/9 в Харкові. В її ході вони підпишуть звернення до президента і поспілкуються з журналістами.