У День знань, 1 вересня, стало відомо про те, що з життя пішла актриса Ірина Печерникова. Зірка фільму «Доживемо до понеділка», за трагічним збігом обставин, не дожила до свого чергового дня народження всього один день. 2 вересня Печерникова відзначила б своє 75-річчя.

Сумні новини журналістам ТАСС підтвердила подруга зірки радянського кіно Ніна Давидова, яка відзначила, що причини смерті Ірини поки невідомі.

«Ми сидимо, чекаємо поліцію», – сказала жінка.

Життя Печерникової було непростим, артистка пройшла через багато випробувань. Головна любов актриси – блакитноокий красень Олександр Соловйов з «Зеленого фургона». Актора, який був старший за свою кохану, Ірина забрала з родини.

Соловйов розривався між жінками. Він так і не міг остаточно розірвати стосунки з Людмилою Гніловою, з якою прожив у шлюбі 22 роки. І до Ірини Печерникової актора тягнуло. Крім почуттів їх об’єднувала і алкогольна залежність.

Перед новим, 2000-м, роком актора вбили, і майже місяць тіло Олександра пролежало в морзі як непізнане. Знайшла свого коханого саме Ірина.

Горе від втрати було велике, так що після похорону Печерникова пішла в глибоке алкогольне піке, а потім на шість місяців потрапила в клініку неврозів. Про акторську кар’єру мови, звичайно, не йшло.

Пізніше Ірина покинула столицю, влаштувавшись в глухому селі під Ярославлем. Майже весь час вона сиділа вдома і спілкувалася лише з близькою подругою. Тільки за рік до смерті Ірина знялася у фільмі «Земля Ельзи», зігравши в ньому головну героїню.