Прибічники Порошенка вже приведені у повну бойову готовність.

До завтрашньої зустрічі Гетьмана готуються всі: деякі закликають людей через ТікТок, інших, за нашою інформацією, привезуть компанії на безкоштовному транспорті і навіть сплативши за харчування, а третім, як повідомляють ЗМІ, доведеться їхати під розписку.

Щобільше, фани 5 президента настільки переживають, що людей для обіцяного живого ланцюжка може не вистачити, що навіть запустили рекламу в YouTube.

До того ж ходять чутки про те, що Порошенко прилетить до Львова

«ЄС» збирає в понеділок мітинг на підтримку Порошенка у львівському аеропорту. Про це партія повідомила Львівську міськраду. Очікувана кількість учасників — 10 тисяч.

Хоча раніше в партії неодноразово заявляли, що екс-президент прилетить до Києва.

У заявці на мітинг вказано – “на захист демократії і закону”.

Про це пише ZAXID NET із посиланням на Львівську міську раду.

У заявці “ЄС” на проведення збору перший заступник голови партії Олег Синютка не повідомив про його мету, вказавши лише, що мітинг проведуть “на захист демократії та закону”.

Акція триватиме дві години – з 13:00 до 15:00, очікувана кількість учасників – 10 тисяч осіб.

Організатором зібрання та відповідальним за дотримання громадського порядку вказаний сам Олег Синютка.

Однак як зазначає блогер Євгеній Прокопишин слід пам’ятати, за що саме судять Порошенка і Медведчука (а також Кузяру і Дерчишина).

Тому, можна сміливо говорити, що усі, хто 17 січня особисто приїдуть в Київ на масовку для зйомок шоу «Прямого кАНАЛу» з метою захистити олігарха-регіонала від арешту — ЗРАДНИКИ УКРАЇНИ.

Мало того, джерела телеграм каналу Вертикаль в офісі на Лаврській кажуть, що ЄС зібралася влаштувати «концерт» до повернення Порошенка в Україну, в понеділок, 17 січня.

Для початку – «стрімити» планують навіть його посадку в літак, адже до Польщі поїдуть найближчі соратники Порошенка фракцією «Євросолідарність» у парламенті, і перед ними «сивочолий гетьман» має намір штовхнути промову перед зльотом.

Збір для делегацій із регіонів у «Жулянах» призначено на 7.00 17 січня.

Для чого? А тому що о 8-й ранку для шанувальників Порошенка також призначено мітинг, «ЄС» буквально «прогріватиме» своїх прихильників. І цю частину «концерту» у штабі на Лаврській також мають намір «стрімити».

За поточними планами Порошенко має штовхнути промову і після виходу з літака. Де саме має говорити Петро Олексійович – біля трапу літака, або вже після проходження прикордонного контролю, у штабі ЄС ще не визначилися. Але вже знають – і цю частину «концерту» вони також стримітимуть.

У «Євросолідарності» чомусь гадають, що так зможуть привернути увагу журналістів. Але максимум – вийде «прогрів» найекзальтованішої частини прихильників Порошенка.

На тлі майбутнього повернення слід нагадати, а чим же для України обернулась політика президенства Петра Олексійовича.

Правда така. Ми зазнали поразки у 2014 році, яка виявилася у конкретних територіальних втратах. Наше керівництво було наполегливо нерішучим і продажним, що навіть не запровадило воєнного стану, що створило всі наступні ланцюжки деструктивних процесів. Замість того, щоб поводитися так, як поводитися держава в умовах військової загрози (перебудовує свою організацію, перебудовує економіку, запускає програми забезпечення армії військовою технікою, вилучає власність у ворогів та інша, інша, інша) ми всі звели до постійної балаканини та надій , Що ось-ось хтось там зупинить Путіна, Північний потік-2, Кримський міст. Вішали борди про комерційні ціни на газ, як перемогу, а от коли зіткнулися з ціною 3 тис доларів за 1000 кубів, то почали чухати ріпу, що економіка помирає, як кит, що потрапив на мілину, пише блогер Олег Романенко.

У сумі вся ця політика наразі привела Україну на межу катастрофи. Ми віч-на-віч із Росією, без гарантій, без економіки, з демотивованим населенням, більша частина якого срать хотіла на таку державу, яка її доїть з ранку до вечора. І продовжуємо себе тішити якимись ілюзіями. Скажіть, що ще має статися, яка комета має впасти, яка атомна електростанція вибухнути, які області треба втратити, щоб Україна включила інстинкт самозбереження та почала тверезо дивитись на світ та саму себе?

І ось, після всього цього, на 17 січня нас закликають бігти в Жуляни, щоб зустріти цього брехуна, через дії якого померло багато українців, який розбазарив ресурси, армію, мову, віру і зустрічати його, увага, як рятівника.

Чи ви не сповна розуму?