Найбільш напружена ситуація в Донецькому летовищі та Авдіївці. Про це поінформував прес-центр АТО у Facebook.

«Упродовж дня терористи здійснили 28 обстрілів позицій українських військ»,– йдеться в повідомленні.

Зазначається, що станом на 18-ту годину найбільшим джерелом напруження став район донецького аеропорту, а також східні й південно-східні околиці населеного пункту Авдіївка.

«Підрозділи сил АТО, які упродовж тривалого часу забезпечують оборону стратегічних об’єктів та опорних пунктів в цьому районі, піддавалися терористичним атакам тринадцять разів. Бойовики відкривали вогонь по наших позиціях з використанням стрілецької зброї, артилерії та мінометів. В районі аеропорту зафіксовано також одне бойове зіткнення наших військ та бойовиків»,– наголошує прес-центр АТО.

Крім того, бойовики проводили мінометні обстріли наших підрозділів у Малоорлівці, Троїцькому та Ченухіному. З «Граду» було обстріляно населений пункт Нікішине.

Тим часом у Луганській області під обстріли сепаратистів потрапили блокпости сил АТО, опорні та спостережні пункти біля Станиці Луганської, Трьохізбенки та Сокільників.

Упродовж доби загинув один і одержали поранення дев’ятеро військовиків. Артилерія сил АТО здійснювала точкові вогневі удари, спрямовані на знищення вогневих точок ворога. Виконано 5 вогневих завдань по місцях скупчення терористів.