Менше ніж за місяць до самогубства студентка НМУ Богомольця Мукаддас Насирлаєва почала пошук роботи.

Дівчина хотіла влаштуватися перекладачем з англійської. 20 березня їй мало б виповнитися 19 років, передає Корупція.Інфо


Крім того, нам вдалося знайти сторінку дівчини в соцмережах. Останню свою фотографію Мукаддас виклала за день до зникнення, 29 січня.

Студентка часто публікувала знімки гарних міст Києва, куди вона переїхала вчитися з Туркменістану, щоб вивчитися на стоматолога.


На стіні Мукаддас Насирлаєвої залишилася маса коментарів від рідних і людей, які допомагали в її пошуках.


Популярне: "Вже 18 тіл ми змогли витягнути на поверхню…": Потужний вибух газового балона на весіллі, багато загиблих і…


Прокуратура відкрила кримінальне провадження за фактом доведення 19-річної громадянки Туркменістану Муккадас Насирлаєвої до самогубства.

Про це повідомляє прес-служба столичної прокуратури на сторінці у Facebook.

Під час розслідування встановлено, що дівчина 30 січня стрибнула з моста Патона в Києві.

За словами адвоката її сім'ї Ровшанбека Розметова, на цей вчинок вона пішла після розмови із замдеканом медичного університету ім. Богомольця, де навчалася дівчина. У неї були труднощі з продовженням посвідки на проживання в Україні.

У прокуратурі зазначили, що в ЕРДР внесено відомості за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 120 (доведення до самогубства) Кримінального кодексу України.

Зараз розслідування триває, проводяться всі необхідні слідчі дії, спрямовані на повне та об'єктивне дослідження всіх обставин події.

Відзначимо, біля університету Богомольця влаштували акцію в зв'язку з самогубством Муккадас.

До будівлі принесли її портрети, лампадки, квіти та іграшки.

У свою чергу керівництво медичного університету відсторонило від виконання обов'язків заступника декана по роботі з іноземними студентами Тетяну Тимохіну на час розслідування самогубства Мукаддас.

Крім того, главу студентського парламенту іноземних студентів НМУ Богомольця звинуватили в цинізмі через його слова по відношенню до Муккадас.