Сумну новину про смерть солістки групи «Бурановские бабушки» повідомив глава Удмуртської Республіки Олександр Бречалов. Про це він написав у Twitter, опублікувавши фотографію покійної, і супроводив її зворушливим написом: «Не стало народної улюблениці Пугачової Наталії. Мої співчуття рідним і близьким ».

28 жовтня співачка зазначила б 84-річчя. Вона вважалася найдорослішою солісткою колективу, середній вік яких становить 60-70 років. Про причини раптової смерті зірки не повідомляється. Додамо, що кілька років тому Пугачова лікувалася від онкологічного захворювання.

Колектив «Бурановские бабушки» був утворений 45 років тому, але найбільшу популярність здобув у середині 2000-х, коли став виконувати не тільки удмуртські пісні, а й переспівувати знамениті хіти в народній стилістиці. Після цього їх і помітили відомі продюсери, які запропонували «бабусям» взяти участь у відбіркових турах в міжнародний конкурс «Євробачення».

Виконання хіта Party for Everybody підкорило всіх, тому колектив вирушив у Баку, де завоював друге місце, поступившись лише шведській співачці Loreen.

#Президентпочуйнас