Стало відомо, що незадовго до хвороби Анастасія Заворотнюк подарувала 76-річній мамі, Валентині Заворотнюк, іномарку Toyota C-HR. Вартість автомобіля склала близько двох мільйонів рублів.

Нагадаємо, Валентину Заворотнюк помітили на Даниловському кладовищі Москви, де похована свята Матрона. До її могили відбувається постійне паломництво. Вочевидь, мама Анастасії Заворотнюк вирішила прислухатися до порад шанувальників її дочки, і пішла до святої просити для актриси зцілення.

Джерела пишуть, що новина про те, як матір Заворотнюк помітили біля могили святої, не спростував навіть офіційний канал, відкритий сім’єю актриси.

“Маму Анастасії Заворотнюк помітили на Даниловському кладовищі, де похована свята Матрона. Ймовірно, жінка все ж послухалася поради шанувальників таланту зіркової дочки, і пішла до святлї молитися за здоров’я”, – пише також і телеграм-канал Yobajur.

“Вона стояла в загальному натовпі і молилася, плакала, щось шепотіла”, “Теж її бачила, вся в сльозах, я в шоці”, – пишуть шанувальники в коментарях.

 

#Президентпочуйнас