Уряд звільнив Олексія Кузьменкова з посади голови Державного агентства водних ресурсів. Про це повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук.

“Звільнено Кузьменкова Олексія Олександровича з посади голови Державного агентства водних ресурсів України. Тимчасово покладено виконання обов’язків голови Державного агентства водних ресурсів України на Латиш Наталію Сергіївну”, – йдеться у повідомленні.

Ще раніше Всеукраїнська Аграрна Рада звернулась до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та голови Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Олександра Гайду з проханням пришвидшити реформу гідротехнічної меліорації та звільнити голову Державного агентства водних ресурсів України Олексія Кузьменкова, який саботував реформу.

Мельничук повідомив про ще деякі кадрові рішення: Кабмін звільнив Андрія Почтарьова з посади державного секретаря Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, тимчасово поклавши виконання його обов’язків на Ольгу Кравченко, погодив призначення Євгена Мироненка заступником голови Запорізької обласної державної адміністрації, а також звільнення Романа Гученка з посади голови Сумської районної державної адміністрації Сумської області.