1659637

Затриманим в ході конфлікту в Мукачевому гарантована безпека, запевнили в СБУ.
За фактом стрілянини у Мукачеві, яка сталася 11 липня, відкрито сім кримінальних справ. Про це повідомив радник голови СБУ Юрій Тандит в ефірі 5 каналу, передає Корупція.Інфо.

"Зараз відкрито 7 кримінальних справ. Коли це все починалося, виступив глава СБУ Василь Грицак і гарантував, що слідство буде проводитися відкрито і чесно. Ми гарантували безпеку чотирьох чоловік, яких ми затримали, які знаходяться в Києві, тут проводиться кримінальне слідство в рамках закону", – запевнив він.Стрілянина в Мукачеві: бійців Правого сектора, які здалися, заарештували

Нагадаємо, 11 липня в Мукачеві сталася перестрілка за участю людей, близьких до народного депутата Михайлу Ланьо, місцевих міліціонерів, а також членів Правого сектора.

За різними даними, в результаті перестрілки загинули до 4-х осіб, до 14 були поранені. Прокуратура кваліфікувала подію як теракт.

В ході слідчих дій за фактом подій у Мукачевому правоохоронці затримали чотирьох осіб в камуфляжному одязі, які мали позначки руху Правий сектор. Всім затриманим було повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень.

Двоє з чотирьох раніше затриманих членів Правого сектора рішенням Печерського суду арештовані до 11 вересня.