Під час обшуків в одному з будинків кума Путіна і нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука господарів вдома не було. Але там з’явився нардеп від ОПЗЖ Нестор Шуфрич.

У прямому ефірі ток-шоу “Право на владу” Нестор Шуфрич пояснив, що там робив.

Ведуча Наталія Мосейчук: Скажіть, будь ласка, чому, якщо людина вкраде в супермаркеті рушник, і хтось скаже, що ця людина вкрала, то до нього прийдуть – і навіть якщо він не буде відкривати двері або його не буде, виламають двері і зайдуть ?

Нестор Шуфрич: Та й там майже виламали. Наталя, я був там.

Наталія Мосейчук: А чому Медведчуку не ламають двері? Що значить “Спасибі, що провели коректно обшук”? Це що, позолоту не витирати чи що?

Нестор Шуфрич: У мене проводили обшуки не раз. По-різному їх можна проводити. Можна проводити так, що після обшуку ремонт треба. А тут дійсно дев’ять годин. Дуже виснажливий був обшук. Дев’ять годин! Не можу розповісти, як, тому що маю обмеження – я підписав протокол. Все було згідно із законом і ретельно – занадто прискіпливо. Але ніхто не заперечував самого факту обшуку. Там буквально 20 хвилин з’ясовували, хто прийшов, бо вдома нікого не було. Тому я і приїхав. Я був недалеко.

Наталія Мосейчук: А ви ключник? У вас ключі були від будинку?

Нестор Шуфрич: Вдома нікого не було, але всіх пустили додому.

Варто зазначити, що президенту Володимиру Зеленському і всім українцям вигідно, аби злочинці такого рівня, як Віктор Медведчук, сиділи за ґратами. Зокрема, якщо суд визнає їх провину.

Таку думку в програмі “6/9” висловив глава правоохоронного комітету Верховної Ради, депутат від “Слуги народу” Денис Монастирський. І додав, мовиться не лише про нардепа від “Опозиційної платформи – За життя”.

За його словами, це стосується не тільки Віктора Медведчука, а й контрабандистів, стосовно яких були запроваджені санкції. І щодо яких мають відбуватися кримінально-правові наслідки.

“Зеленському, як і всьому українському народу вигідно, якщо злочинці такого рівня, якщо їх буде визнано судом такими, сидітимуть за ґратами”, – заявив політик.

Він наголосив, якщо особа скоює злочин, вона має сидіти у в’язниці. Особливо, якщо це вчиняється протягом багатьох років. Втім зауважив, єдине питання – чи зможе правоохоронна система довести це.

Денис Монатирський пригадав суди над італійською чи іспанською мафією. Коли всі знали, що саме ця людина є організатором злочинного угруповання, але немає можливості зібрати докази. Тому відомих мафіозі садили за ухилення від сплати податків.

На думку парламентаря, це ще не всі підозри, які вручили Медведчуку. Тож згодом суспільство побачить ще додаткові провадження, які будуть оголошені.

“Адже він став надзвичайно впливовим олігархом, коли перед цим був просто політиком. Тому до нього є така увага. Саме з 2014 року він потрапив у лави олігархів, хоча до цього ним не був”, – підкреслив очільник правоохоронного комітету Ради.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.