За грошову винагороду слідчий одного з відділів слідчого управління ГУНП в Чернівецькій області мав посприяти у пом’якшенні покарання за скоєння злочину. 

Увечері 30-го липня працівники прокуратури Чернівецької області спільно із співробітниками обласних управлінь Нацполіції та СБУ задокументували факт отримання неправомірної вигоди 32-річним капітаном поліції.

Під час передачі коштів у розмірі 4,5 тисячі доларів США слідчого було затримано. Речовий доказ у поліцейського вилучено. Затриманого поміщено до ізолятору тимчасового тримання.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

 «Поступово, крок за кроком ми викорінюємо ті ганебні прояви, що дискредитують роботу всієї поліції», – зауважив начальник Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Анатолій Дмитрієв. 

«Порушення закону людьми, котрі б мали його захищати, є неприпустимим. Ще раз нагадую: перед законом усі рівні і ми не будемо нікого покривати», повідомляють у відділі комунікації ГУНП в Чернівецькій області. 

Нагадаємо, нещодавно  на хабарі затримали завідувача кафедри ЧНУ. За вступ до Чернівецького політехнічного коледжу чоловік вимагав 700 доларів.