Український політик і бізнесмен Євген Червоненко в інтерв'ю головному редактору видання "ГОРДОН" Олесі Бацман зазначив, що найбільша сміливість – "сказати президентам правду". І назвав найсміливішими Ріната Ахметова та Ігоря Коломойського, передає Корупція.Інфо

Сміливими українськими "олігархами" можна назвати двох людей. Таку думку екс-міністр транспорту і зв'язку України, колишній глава Запорізької облдержадміністрації, бізнесмен Євген Червоненко висловив в ефірі програми "Бацман" на каналі "112 Україна".

"По історії хвороби – Ринат Ахметов. За зухвалістю,  несподіваними рішеннями і тому, що птах Фенікс – Коломойський. Це його геніальний вираз: "Життя – супермаркет, бери що хочеш, тільки пам'ятай: каса попереду ". Кожен з тих, хто зараз вершить долі, когось милує, когось судить, в позиції або в опозиції бреше народу, повинен в парламенті, там, за гаркавим (ймовірно, мається на увазі спікер Ради Андрій Парубій), повісити великий транспорант", – сказав він.

За словами Червоненка, найбільша сміливість – "сказати президентам правду".

"Сказати людям, які в ейфорії, які після Мальдів думають, що тут ідуть реформи, що він все правильно робить і всіх обдурив. Звернутися до президента і сказати: якщо ти думаєш, що справа Рубана-Савченко – це передбачення виправдання можливих терактів з загибеллю людей, щоб скасувати вибори, то не можна цього робити. Каса попереду", – заявив екс-міністр.

Популярне: "Заборонили виїзд за кордон …": Більше 100 тисяч українців не зможуть покинути країну. Хто потрапить під заборону.

У березні 2017 року журнал Forbes оцінював статки Ахметова в $ 2,3 млрд, статки Коломойського – в $ 1,3 млрд.