Журналісти показали, як глава Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков проводить свою відпустку.

Відомо, що Арсен Аваков взяв відпустку на період з 16 липня по 3 серпня. Ніяких інших подробиць в Міністерстві не розкривають. Тому журналісти вирішили самостійно дізнатися, як глава МВС проводить відпустку.

Таким чином, представники ЗМІ вивчили профіль Арсена Авакова в Instagram, де він уже встиг опублікувати безліч фотографій з Європи. На його сторінці можна побачити знімки з Швейцарії, Шотландії, Нідерландів і Данії, де він, імовірно, побував у другій половині липня.

Популярне: “Задерла спідницю та просила взяти аналізи”: В Одесі слідчий поліції влаштувала п’яну ДТППід деякими фото Арсен Аваков написав свої роздуми. Публікує він переважно пейзажі.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков проводить літо за кермом і з фотоапаратом. Це стало відомо з його Instagram, розкручуванням якого він продовжує займатися. І якщо раніше він був прозваний "міністром Фейсбуку", то цілком ймовірно, дуже скоро він може претендувати на звання "міністр Інстаграма".

"Подорожуючи на машині, зупинився для фотографії – з пам'яттю про .. Марка Твена, який в 1887, будучи тут, писав:" Мені здається, це місце (Веггіс) – найкрасивіше в світі, і саме комфортабельне. Краса околиць поза конкуренцією, а в неділю небо здається більш гучним, ніж навколишня тиша "(Марк Твен, 1887)", – пише Аваков.