Письменниця, поетеса і бард Олена Касьян померла після тривалої хвороби.

Про це йдеться на її сторінці в Facebook.

«Вона любила писати казки зі щасливим кінцем. А для себе написати не встигла… Сьогодні о 06:50 Лена пішла. Вона співає нам зверху. Спасибі вам, люди», – йдеться в повідомленні.

Кілька років тому у письменниці Олени Касьян діагностували рак молочної залози. Вона перенесла кілька операцій, зокрема, видалення грудей, восьми лімфовузлів і метастаз в головному мозку.

За кілька годин до смерті Олена розмістила у себе в соцмережі останній пост: 

«Дорогі мої, на сьогоднішній день ситуація не тільки не покращилася, але погіршилася. Схоже, я на фінішній прямій … Не знаю, наскільки вона довга. Не треба порад, рецептів і т.д. Практично не ходжу вже. Завтра привезуть пластирі з опіатами. Почала відніматися права рука. Точно так само було, коли починав зростати метастаз в головному мозку. Я не транспортабельна, значить, гамма-ніж мені недоступний (враховуючи аналізи і стан, тим більше). Декілька разів на тиждень приходить знайомий священик, сповідує і причащає. Я дуже вас всіх люблю, дуже вам всім вдячна. Все ще з вами».


Касьян народилася у Львові. Отримала режисерську освіту, брала участь в різних фестивалях і конкурсах авторської пісні на Україні, в Росії і Естонії. Пізніше почала гастролювати з сольними концертами.

Касьян випустила три поетичні збірки: «До запитання» (2010), «Відправлено точка» (2013) і «Fragile» (2016). Її вірші публікувалися в журналах та альманахах «Жовтень», «Аврора», «Ковчег», «Кінець епохи», «Білий ворон».