кошулинський

З’їзд парті ВО «Свобода» сьогодні, 14 вересня, висунув кандидатом на посаду міського голови Львова колишнього віце-спікера Верховної Ради Руслана Кошулинського. Про це повідомляє офіційний сайт ВО «Свобода», передає Корупція Інфо

Перший номер у списку партії до Львівської обласної ради також буде Руслан Кошулинський.

Натомість першим номером у списку до Львівської міської ради – Маркіян Лопачак, який сьогодні очолює фракцію «Свобода» у міськраді.

Руслан Кошулинський був народним депутатом України VII скликання від ВО «Свобода».

13 грудня 2012 був обраний Верховною Радою України на посаду віце-спікера. За проголосували 305 депутатів.Після того, як на позачергових парламентських виборах 2014 року «Свобода» не подолала виборчого бар'єру і не потрапила до Верховної Ради, Кошулинський разом із Лопачаком отримали повістки і були мобілізовані до війська.

Окрім того, «Свобода» висунула низку кандидатів у інших містах. Так, чинний нардеп цієї політичної сили Юрій Бублик претендує на посаду міського голови Полтави.

Народного депутата VII скликання Олександра Мирного висунули кандидатом на міського голову Києва. Заступник голови партії Юрій Сиротюк буде першим номером списку до Київської міської ради.

Нагадаємо, про наміри поборотися за посаду міського голови Львова завили народний депутат від "Фронту змін" Ігор Васюник, народний депутат фракції Блоку Петра Порошенка Оксана Юринець, депутат Львівської міськради Володимир Гірняк, нардеп і лідер партії "Народний контроль" Дмитро Добродомов та чинний мер Андрій Садовий.