Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з канцлеркою Німеччини Ангелою Меркель має намір обговорити низку питань. Одне з них стосується загрози “Північного потоку-2” для України.

Зокрема, глава держави привезе свої аргументи проти проєкту російського газопроводу. Про це на брифінгу 9 липня заявив прессекретар президента Сергій Никифоров.

За його словами, аргументи повинні переконати в тому, що газопровід шкодить і Україні, і європейським країнам.

“Будуть говорити про посилення ролі Німеччини в нормандському форматі, про роль Німеччини у встановленні миру на Донбасі. Зеленський також обов’язково нагадає про важливість припинення будівництва “Північного потоку-2″. Він везе аргументи, які повинні переконати сторону, що приймає, в тому, що газопровід шкодить як Україні, так і країнам Європи”, – сказав Никифоров.

Також на порядку денному будуть переговори про деокупацію Криму, енергетичну безпеку, реформування вугільної промисловості, підвищення енергоефективності та економічне співробітництво.

Візит заплановано на 11 липня. Крім Меркель, відбудеться зустріч з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром.

Нагадаємо, раніше надзвичайна і повноважна пані посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен назвала хорошим знаком, що канцлерка хоче обговорити з Зеленським країни низку питань.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.2