Депутат Верховної Ради від "Народного фронту" Вікторія Сюмар заявила в інтерв'ю "Українській правді", що певний час тому помітила за собою стеження.

"За мною почали їздити різні автомобілі. Коли я спробувала з'ясувати, що це за автомобілі, виявилося, що це номери з машини, яка зареєстрована у "ДНР", і зняті вони з автомобіля ВАЗ, хоча за мною їздила чорна KIA. Очевидно, що хтось за мною стежив і шукав якусь сенсацію", – сказала вона.

Нардеп збирається заявити про стеження до поліції.

За її словами, інцидент пов'язаний із розглядом у комітеті Ради з питань свободи слова та інформаційної політики, який вона очолює, конфлікту між журналістами телепрограми "Схеми" й охороною лідера руху "Український вибір" Віктора Медведчука. 7 листопада 2017 року журналіст Михайло Ткач повідомив, що охорона Медведчука перешкоджала роботі знімальної групи в аеропорту Київ. За його словами, автомобіль із відеореєстратором заблокували, щоб перешкодити зняти прибуття літака Медведчука з Росії та вихід політика з терміналу.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця

"Людина Медведчука, депутат [від Опозиційного блоку] Василь Німченко, який був присутній на комітеті, подав на мене в суд із єдиною вимогою, щоб я жодним чином як голова комітету не втручалася в розгляд цієї справи", – розповіла Сюмар.