Йдеться про організоване злочинне угруповання у складі 3 осіб-мешканців міста Львова, які діючи за спільним, заздалегідь узгодженим планом, під виглядом надання та отримання позик, заволоділи коштами банківських установ та громадян на суму понад 200 тис. грн.

Незважаючи на зібрані у ході розслідування докази про вчинення зловмисниками 20 епізодів шахрайства, судами першої та апеляційної інстанцій винесено щодо них вироки, не пов’язані із позбавленням волі.

Водночас, завдяки принциповій та наполегливій позиції прокуратури, Вищим спеціалізованим судом України з розгляду цивільних і кримінальних справ, у зв’язку з м’якістю призначеного покарання та неправильним застосуванням кримінального закону, вказану справу було скеровано на новий розгляд. 

Відтак, апеляційним судом Львівської області усім трьом учасникам злочинної групи призначено покарання у виді позбавлення волі строком від 5 до 6 років із конфіскацією майна. Також, судом задоволено цивільні позови потерпілих та постановлено відшкодувати їм збитки, завдані шахраями.

За матеріалами прес-служби прокуратури Львівської області.

 

Джерело: Магнолія-ТВ