R5g55Vc_AOY
Як повідомив працівник ЛКП «Львівавтодор» Ігор Могила, на офіційному сайті Львівської міської ради (http://city-adm.lviv.ua/) від сьогодні у тестовому режимі доступна нова послуга для жителіввідображення руху міських автобусів і електротранспорту, а також час їх прибуття на конкретну зупинку.

«Це стало можливим завдяки спільній співпраці з компанією «СофтСерв» та наданням доступу до GPS, якими обладнані автобуси та електротранспорт. Отже, на сайті он-лайн можна відстежити, як рухається автобус або тролейбус на карті міста. Можна також вибрати конкретну зупинку і побачити час, протягом якого автобус прибуде на зазначену зупинку. Також можна побачити, коли на конкретну зупинку приїде автобус кожного маршруту, або автобус конкретного обраного маршруту. В системі відображаються зараз маршрути трьох перевізників, ще два перевізника будуть підключені до системи з понеділка. Отже, всі міські автобусні маршрути та маршрути електротранспорту можна буде побачити он-лайн», – розповів Ігор Могила.

Як додав Ігор Могила, послуга працює в тестовому режимі. Щоб скористатися нею, на сайті необхідно обрати рубрику «Львів'янину» – «Транспорт».

Правда, обіцяна он-лайн трансляція поки не працює.

f1_4791a f2_235c6