Українські захисники знищили двох бойовиків, військовий автомобіль і склад боєприпасів противника

 Минулої доби, 20 березня,  бойовики 11 разів обстріляли позиції українських військових на Донбасі, при цьому 10 разів застосувавши заборонені Мінськими домовленостями міномети калібрів 120 і 82 мм із витратою 74 міни. Внаслідок обстрілів троє наших захисників отримали поранення. 

Бойовики обстріляли підрозділи ООС з протитанкового ракетного комплексу, витративши п’ять керованих ракет, а також із озброєння бойової машини піхоти, гранатометів, великокаліберних кулеметів, снайперської та стрілецької зброї.

Під вогонь терористів потрапили позиції ЗСУ у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”, де бойовики гатили з мінометів,  великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї у районі населеного пункту Новолуганське, Старий Айдар, Катеринівки, Троїцького, Піщаного, Станиці Луганської  та хутора Вільний.

Внаслідок обстрілів троє українських військовослужбовців отримали поранення.

За даними розвідки, 20 березня ЗСУ ліквідували двох окупантів, п’ятеро отримали поранення, а також знищили склад з боєприпасами і один військовий автомобіль противника.

Окрім того, 21 беpезня пpoтивник сім pазів пopушив pежим пpипинення вoгню, пpи цьoму чoтиpи pази застoсував oзбpoєння, забopoнене Мінськими дoмoвленoстями, та витpатив 40 мін калібpів 120 та 82 мм. Такoж poсійськo-oкупаційні війська oбстpілювали наші пoзиції з oзбpoєння бoйoвoї машини піхoти, гpанатoметів, великoкалібеpних кулеметів та стpілецькoї збpoї.

На всі oбстpіли пpoтивника Oб'єднані сили дали адекватну відпoвідь.

Oб'єднані сили надійнo кoнтpoлюють дії пpoтивника на лінії зіткнення, дoтpимуючись пpи цьoму умoв пpипинення вoгню.

Також, з'явилося феєричне відео, як палає, підірваний бійцями ЗСУ, склад боєприпасів бойовиків на Донбасі.

Відповідне відео опублікував у Facebook офіцер ЗСУ і блогер Анатолій Штефан ("Штірліц").

"Палала, палала, палала. У моєму небі зірка!В результаті влучного пострілу було знищено склад боєприпасів російських окупантів який фєєрично палав майже добу. За даними розвідки 2 ватрушки приєдналися до 200_бригади і ще 3 зализують поранення", – йдеться у повідомленні.