vlcsnap-2015-05-18-10h58m37s164

 

Відтепер Громадську Люстраційну Раду матиме і Тернопільщина. Створена вона за принципом Львівської.

Новину передає Корупція.інфо з посиланням на zz.te.ua.

Львів’яни вже приїжджали ділитись досвідом щодо здійснення тотального громадського контролю для забезпечення об’єктивного, всезагального та неупередженого здійснення уповноваженими структурами люстраційного процесу в Тернополі та Тернопільській області в контексті вимог Закону України «Про очищення влади» та Конституції України.

 

До Громадської люстраційної ради Тернопільщини увійшли 10 місцевих громадських організацій. Діятиме нова структура за сприяння Львівської і слідкуватиме, як проходить люстрація в області. Ділитись досвідом із тернопільськими колегами приїхали люстратори Львівщини.

 

У Громадській люстраційній раді Львівщини – представники близько 30 громадських організацій. Більше сотні фахівців у різних галузях поформовані в комісії за напрямками. Вони люструють органи місцевого самоврядування, державної влади, правоохоронних, судових, фіскальних та військових органів. Останні, наголошують, у час війни особливо потребують люстрації.

 

Львівські люстратори підтримуватимуть тернопільських. Відтепер вони консультуватимуть їх, а також дають можливість користуватись сайтом lustraciya.org.