теракт

За рік у Харкові та області відбулися 43 теракту, з них 7 – уже в поточному році. Затримано 88 активістів сепаратистського руху.
Сьогодні під час сесії обласної ради генерал-майор міліції Анатолій Дмитрієв розповів, які заходи вживає міліція для захисту громадян в умовах складної ситуації в державі, повідомляє прес-служба МВС Харківської області.

За його інформацією, обстановка на Харківщині залишається досить непростою. На жаль, сепаратисти не припиняють спроби розхитати регіон. З весни минулого року відбулося 43 терористичних акти, з них 7 – уже в поточному році. Особи, які організували і скоїли резонансний вибух 22 лютого, в результаті якого загинули 4 людини, а 15 отримали поранення, вже затримані. Торік також затримані 88 активістів сепаратистського руху, які провокували масові беспорядкі. Більшість кримінальних проваджень щодо них розслідується та направлено до суду.
– Враховуючи спільний кордон з Російською Федерацією та близькість до зони АТО, силові структури посилили охорону і оборону регіону, – зазначив Анатолій Дмитрієв. – В області працюють 32 блокпоста, на яких несуть службу 320 правоохоронців. За період роботи блокпостів перевірено близько півмільйона людей, вилучено 500 одиниць зброї: гранатомети, міномети, кулемети, автомати, карабіни, пістолети, револьвери, сотні гранат, десятки тисяч інших боєприпасів, 130 кг тротилу, пластида та інших вибухових речовин.

Керівник обласного ГУМВС також повідомив, що з 22 січня в області введено режим посиленого патрулювання із залученням максимальної кількості особового складу. Такі заходи дозволили вдвічі знизити рівень злочинності в громадських місцях, крадіжок, розбоїв та інших злочинів.

Джерело: Корупція.інфо