1460969806_poroshenko

За створення тимчасової слідчої комісії (ТСК) з офшорного скандалу президента України Петра Порошенка підписався 51 нардеп. 

Про це під час спілкування з журналістами в кулуарах Ради, яке транслював телеканал "112 Україна", повідомив лідер Радикальної партії Олег Ляшко, передає Корупція.Інфо

"Станом на цю хвилину зібрано 51 підписи народних депутатів. У тому числі, тільки що підписалася Юлія Тимошенко і вона пообіцяла, що її фракція так само підпишеться. Ми вважаємо, що питання офшорної діяльності президента – це дуже важливе питання, тому що це не сплачені мільйони податків", – заявив Ляшко.Нагадаємо, десятки ЗМІ по всьому світу одночасно опублікували матеріали про власників великих офшорів, грунтуючись на даних "панамського архіву" – підбірці документів про офшорних схемах маловідомої фірми з Панами Mossack Fonseca.

Серед оприлюднених документів також виявилася офшорна компанія, створена на ім'я Петра Порошенка у серпні 2014 р., коли він вже займав пост президента України. Дані про цю компанію не були зазначені у деклараціях про доходи Порошенко, однак дане правопорушення не є кримінальним, згідно чинному законодавству України, а виключно адміністративним. Крім того, через цю компанію не проводилися ніякі операції, проте ряд політиків звинуватили президента в ухиленні від сплати податків, що є кримінальним злочином.
 ‡агрузка...