Главі Служби безпеки України Василю Грицаку 9 травня присвоєно звання Герой України. Про це повідомляється на сайті президента.

"За самовіддане служіння Українському народові, визначний особистий внесок у захист державного суверенітету і територіальної цілісності України постановляю:

Присвоїти звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка" Грицаку Василю Сергійовичу – Голові Служби безпеки України ", – йдеться в документі, підписаному Петром Порошенко.

Грицак очолив СБУ в червні 2018 року. До цього він обіймав посаду заступника голови спецслужби.Всього Порошенко присвоїв 24 генеральських звання в ЗСУ, ДПСУ та СБУ. Сьогодні опублікований офіційно указ президента №183/2019 про присвоєння генеральських звань 17 офіцерам і генералам ЗСУ, раніше указами 6 генеральських звань було присвоєно в Держприкордонслужбі та 1 звання – в СБУ.

Також звання Герой України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» Порошенко сьогодні присвоїв Дмитру Гончаренку – громадському діячеві, волонтеру, учаснику Революції Гідності (посмертно) та полковнику Андрію Соколенку (посмертно).

Нагадаємо, після поразки на виборах поки що чинний президент Петро Порошенко почав активно звільняти і перепризначувати чиновників. Незважаючи на те, що йому залишилося керувати країною менше місяця, він затіяв справжню кадрову революцію.