Головні новини Львова
Подобається

За самозахоплення озера в Брюховичах взялася міліція

05/11/2014     Автор: Яна Романська
За самозахоплення озера в Брюховичах взялася міліція

Слідчі Шевченківського районного відділу міліції Львова перевірять законність дій забудовника, який засипав землею та сміттям кілька десятків метрів озера №1 у смт. Брюховичі.

Про це повідомив начальник ГУ МВС у Львівській області полковник міліції Дмитро Загарія під час зустрічі із мешканцями Брюхович сьогодні.

Мешканці Брюхович поскаржились головному міліціонерові Львівщини на працівників Шевченківського райвідділу міліції, які не здійснили виїзд на їхній спільний із журналістами виклик, зроблений 31 жовтня на ім’я Лацик Юлії, 1981 року народження.

Люди хотіли, щоб правоохоронці зафіксували факт самозахоплення приватним забудовником 16 метрів території озера, однак оперативники не приїхали.

Дмитро Загарія запевнив, що у райвідділі буде проведено службову перевірку і міліціонерів, які не виконали своїх посадових обов’язків, покарають за порушення дисципліни.

Крім того, керівник ГУ МВС у Львівській області доручив начальнику  Шевченківського районного відділу провести перевірку законності дій забудовника.

«Почувши інформацію від активістів, можу сказати, що тут попахує грубим, цинічним забудовуванням і приватизацією не належної земельної ділянки і ми мусимо відреагувати на це. Зараз, відразу після нашої зустрічі начальник Шевченківського райвідділу разом із слідчо-оперативною групою виїдуть на місце. Там зберуться голова сільської ради, депутати, землевпорядники,  усі, хто до того причетний. Підключайте усю місцеву владу і хай пояснюють свої дії, в тому числі й забудовника», – сказав Дмитро Загарія.

Варто зазначити, що мешканці Брюхович раніше звернулися до правоохоронців із заявою про самозахоплення об’єкту водного фонду.

Нагадаємо, в смт. Брюховичі біля Львова приватний забудовник засипав землею та сміттям кілька десятків метрів озера, яке мешканці називають Першим, а частину берега водойми закрив парканом. Озеро №1 належить громаді селища, однак його орендує приватний підприємець Володимир Омеляновський.

 

Джерело: Вголос