Троє депутатів жодного разу зареєструвалися у Верховній Раді з початку шостої сесії – це нардеп від "Оппоблока" Євген Бакулін, а також Сергій Клюєв та Олександр Онищенко, яких розшукує українська влада, – передє Корупція Інфо

Популярне: ЩО Ж ТАМ ВІДБУВАЄТЬСЯ?! Бойовики масово вбивають цивільних на Донбасі, – Розвідка

Такі дані опубліковані на сайті парламенту.
Зазначимо, з початку поточної сесії парламенту відбулося 5 пленарних тижнів, а отже, 30 засідань у сесійній залі (під час кожної такої тижня відбувається шість засідань – ранкове і вечірнє у вівторок і четвер і тільки ранкові в середу і п'ятницю).
Цього тижня, з 4 по 7 квітня, кількість відсутніх у сесійній залі депутатів варіюється між 58 і 97 депутатами. Найбільше депутатів у сесійній залі було у вівторок ввечері, найменше – в п'ятницю вранці.
Депутати, які жодного разу не пройшли електронну та письмову реєстрацію в Раді – це представник "Оппоблока" Євген Бакулін, позафракційний нардеп Сергій Клюєв і представник депутатської групи "Воля народу" Олександр Онищенко.
Крім того, згідно з результатами електронної декларації, ще кілька депутатів ніколи не були на пленарних засіданнях, проте ці дані коригують результати письмової реєстрації:
Денис Дзензерський з "Народного фронту" 8 разів з 29 пройшов письмову реєстрацію, проте причини, чому він не відвідав 21 пленарне засідання парламенту, невідомі;
Андрій Білецький, позафракційний, чотири рази з 29 зареєструвався в Раді письмово, 25 разів був відсутній на пленарних засіданнях з невідомих причин;
В'ячеслав Богуслаєв з депутатської групи "Воля народу" з початку року зареєструвався 4 рази, ще 25 засідань парламенту пропустив з невідомих причиинам;
Юрій-Богдан Шухевич з Радикальної партії, згідно письмової реєстрації, був присутній на 23 засіданнях 29, ще шість пропустив через хворобу.
Загалом, якщо спиратися тільки на дані електронної реєстрації нардепів, 52 депутати пропустили половину пленарних засідань парламенту, що становить трохи більше 12% всіх народних обранців.