Нардеп Ірина Луценко заявила, що збирається подати в суд на кандидата у президенти України Анатолія Гриценка, який заявив, що "війна давно б закінчилася, якби Луценко не ховав сина від фронту". 

Про це вона повідомила у Facebook.

"Від імені всіх матерів наших захисників вітчизни подам на Гриценка до суду. І всі гроші віддам на потреби армії. Хоч так примушу цього брехуна допомогти Збройним Силам України", – написала вона.

Нардеп додала, що вона разом із чоловіком, гепрокурором Юрієм Луценком, самостійно купляли каску, бронежилет і намети для сина, так само вони разом із волонтерами привозили продукти на фронт.Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Варто зазначити, що раніше очільник Генеральної прокуратури України Юрій Луценко зажадав від колишнього міністра оборони, кандидата в президенти Анатолія Гриценка вибачень за образу на адресу його сина, давши політику для цього 24 години.

Після цього Гриценко перепросив у сина Луценка, проте генпрокурора звинуватив у патологічній брехні. Політик запевнив, що давно не поважає очільника ГПУ і не чекає від нього вибачень.