Лідер Радикальної партії, народний депутат Олег Ляшко заявив сьогодні 26 лютого на засіданні парламенту, що президента України Петра Порошенка "треба розстріляти", якщо буде підтверджено інформацію, оприлюднену журналістами-розслідувачами програми "Наші гроші з Денисом Бігусом".

Згідно з розслідуванням, Порошенко причетний до схеми розкрадань в оборонному комплексі України під час війни на Донбасі. Журналісти стверджують, що фігуранти схем через фірми-прокладки закуповували запчастини до військової техніки контрабандою в Росії і продавали їх за завищеними цінами підприємствам концерну "Укроборонпром".

"Журналісти оприлюднюють інформацію про те, що верховний головнокомандувач і його компашка розкрадають мільярди на армії. Завозять контрабандою російське обладнання… і потім наші хлопці життям платять за те, що Порошенко набиває собі кишені", – заявив Ляшко.

За його словами, він вимагає обговорити питання створення тимчасової слідчої комісії Верховної Ради "для оприлюднення фактів розкрадань в армії".

"Якщо правда те, що оприлюднили журналісти, що Порошенко і його "любі друзі" розкрадають на армії, то це величезний злочин, державна зрада. І за це Порошенка треба розстріляти, якщо це правда. Парламент мовчати не може", – додав Ляшко.

Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила сьогодні на засіданні Верховної Ради, що її фракція починає процедуру імпічменту Порошенка у зв'язку з фактами, оприлюдненими програмою "Наші гроші". Імпічмент президенту передбачено ст. 111 Конституції України, але закон, що регулює процедуру імпічменту, так і не було ухвалено.

Нагадаємо, вибори президента в Україні призначено на 31 березня 2019 року. Виборча кампанія стартувала 31 грудня 2018 року. На пост глави держави претендує 44 кандидати.