Спецпризначенці Нацполіції вранці в п'ятницю прийшли на базу партії "Національний корпус" і полку Нацгвардії "Азов" на території покинутого машинобудівного заводу "АТЕК" біля станції метро "Святошин" у Києві, передає Корупція.Інфо

Як видно на відео, оприлюдненому у фейсбуці "Нацкорпусу", біля входу на завод стоять близько 10 силовиків у масках і зі зброєю. За словами одного із силовиків, правоохоронці проводять на території заводу слідчі дії.

Поліція нікого на "АТЕК" не пускала, поки не прийшов нардеп і лідер полку "Азов" Андрій Білецький. Разом з ним на територію заводу прорвалися близько 20 його прихильників. Правоохоронці не відкривали вогонь.


Тим часом біля входу на завод зібралися близько 100 прихильників "Азову". Вони почали зводити барикаду.

У Національній поліції заявили, що Департамент захисту економіки проводить слідчі дії, зокрема виїмку документів, в адмінбудівлі заводу АТЕК за рішенням суду, а громадські організації не є предметом інтересу поліції.

Своєю чергою в партії "Національний корпус" назвали обшук протиправним.

"Сьогодні вранці співробітники поліції і колишнього "Беркута" заблокували офіс ГО "Цивільний корпус "Азов", приміщення хаба дозвільного розвитку громадських організацій Азовського руху, рекрутингового центру полку "Азов" і Військової школи імені полковника Євгена Коновальця. Силовики зламали двері і провели незаконні і протиправні обшуки в приміщеннях – без присутності слідчого і понятих", – йдеться в заяві партії.

Популярне: "Відробляє Петру Порошенку за те, що…", – мама Савченко прокоментувала арешт доньки

Там упевнені, що за обшуком стоїть Адміністрація Президента.

Нагадаємо, в січні 2016 року між "Азовом" і адміністрацією ЗАТ "АТЕК" був укладений договір про оренду всієї території, цехів, складів, підсобних приміщень і допоміжних споруд заводу.